Milan Volf

Milan Volf: Změnili jsme tvář Kladna, do voleb jdeme s čistým štítem

04.07.2022

Volba pro Kladno disponuje týmem kvalitních lidí, který se nemění. Považuji je za naprosto bezvadnou partu, která si svou vysoko nastavenou laťku drží už mnoho let. A to nejen po pracovní a odborné stránce, ale i lidské. Všechny zásadní věci, které jsme s kolegy chtěli vybudovat, se podařily. Změnili jsme tvář Kladna, nebojíme se investovat do jeho rozvoje. Sice se nám zatím nepovedlo vyhrát nad nepřizpůsobivými tak, abychom o nich už neslýchali, ale myslím, že jim zasazujeme hodně znatelné rány.

Každý Kladeňák nepochybně zaznamenal, že se letošní rok nese ve znamení komunálních voleb a intenzivních veřejných projevů nejedné politické strany. Jak už jste si všimli, někdo stojí na zaparkované multikáře, jiní mají stále po dvaceti letech na politické scéně pouze plány a někteří nedokáží přijít s ničím jiným, než že sedí za monitory a vysvětlují, jak věci, co děláme my, by dělali samozřejmě mnohem lépe. Dnešní politika už bohužel negeneruje špičky ve svém oboru a osobnosti, jako tomu bylo dříve, ale průrazná individua a kutily, kteří laťku v politice dost snížili a někdy je potřeba ji hledat i hluboko pod zemí.

I to jsou důvody, proč za Volbu pro Kladno rozhodně budeme kandidovat také v letošním roce. Jdeme do voleb opět s čistým štítem a dovolím si říct, že v tom nejsilnějším složení.

Dobře mě znáte, neberu si servítky, občas musím být tvrdší a mít ostré lokty, někdy to v komunální politice bohužel jinak nejde. Ale vždy jdu za jediným cílem – aby bylo město Kladno kvalitním místem pro život. Nikdy se to nesmí dělat z důvodu, aby člověk osobně něčeho dosáhl, ale z lásky k městu, k němuž má vztah. Naštěstí mám kolem sebe bezvadné lidi, kteří toto pravidlo bezvýhradně naplňují. Dá se s nimi tvořit a nestojí za nimi jen plány, ale spousta hmatatelných výsledků a vykonané práce.

V dalších týdnech a měsících Vám kandidáty představím, stejně jako řadu témat a postřehů. Jako vždy se budete mít na co těšit.

Mgr. Milan Volf, primátor Statutárního města Kladna a předseda Volby pro Kladno